ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "ОЛСТЕН ПАРТНЕРС"

ЮРИДИЧНІ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПОСЛУГИ 

OLSTEN PARTNERS LAW COMPANY надає повний комплекс юридичних послуг для бізнесу: реєстрація підприємств Києва та будь-якого іншого міста України, сприяння в отриманні дозволів, ліцензування, ліквідація  підприємства, супроводження справ у випадку банкрутства підприємства. 

OLSTEN PARTNERS LAW COMPANY має багаторічний досвід співпраці з установами та організаціями по реєстрації та створенню підприємств. Це дозволяє нам гарантувати максимально стислі терміни надання усіх послуг.

Купівля/продаж підприємств

Юридична компанія «ОЛСТЕН ПАРТНЕРС» пропонує консалтингові послуги з купівлі або продажу підприємств у Києві та Україні. Наші спеціалісти забезпечують юридичний та нотаріальний супровід операції, що включає перевірку законності та правильності документів, дозволів; ліцензування діяльності; оформлення договору на купівлю або продаж готової компанії і т.д.

Ви маєте можливість купити підприємство різних форм власності: купити ТОВ з ліцензією, купити фірму з ПДВ тощо. Перелік компаній, що виставлені на продаж, тут http://anibet.ub.ua/chapter/view/509/. Якщо у списку Ви не знайшли цікавої пропозиції, зателефонуйте до нас і ми відшукаємо варіант, який вам потрібен.

Чому саме ми

Вузька спеціалізація роботи нашої компанії дозволяє вирішувати поставлені питання з купівлі чи продажу підприємств та юридичного супроводу на високопрофесійному рівні. Саме тому ми позиціонуємо себе як компанія, що здатна вирішувати завдання будь-якого рівня складності. 

Юристи нашої фірми мають багаторічний досвід роботи у юридичній та бізнес-сфері. Вони постійно підвищують рівень кваліфікації, аби наші клієнти отримували насправді якісні послуги та лише актуальну інформацію.

Наша компанія гарантує:
- оперативність та ефективність у досягненні цілей;
- якість наданих послуг;
- професіоналізм, що підтверджується досвідом роботи.

Спеціальна пропозиція для клієнтів, що бажають купити підприємство або здійснити продаж підприємства. При купівлі-продажу готової компанії через «ОЛСТЕН ПАРТНЕРС» - перереєстрація підприємства з 50% знижкою.

OLSTEN PARTNERS LAW COMPANY турбується про юридичну безпеку Вашого бізнесу

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Продаж готових фірм, купити готову компанію - OLSTEN PARTNERS LAW COMPANY
(основний офіс)

01054, Україна, Київська, Київ, вул. Тургенєвська, будинок 38, офіс 103
  • +38 (067) 38457XX

Прайси

Список компаній на продаж

12.05.2014

Список компаній на продаж Файл, що містить інформацію по компаніях що продаються

 

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create